Produkty

Léčba jasným světlem

 

Podle následujících informací vyberte produkt. Tento stručný návod nemůže nahradit vyšetření lékařem, které doporučujeme. Váš lékař vám nejlépe poradí vhodný typ pomoci. Praktický lékař, psychiatr, neurolog, ale i dalšími odborníci vám mohou pomoci vybrat nejvhodnější přístroj pro vás, srovnat naše produkty s konkurencí.

 

Nejen zimní deprese, atypická deprese, syndrom únavy a další specifické stavy dobře účinkují na léčbu jasným světlem. Naše výrobky jsou také vhodné u lidí, kteří nemohou využít běžné denní rytmy. Typickým příkladem jsou lidé pracující v interiéru, pracovně vytížení a upoutaní na lůžko nebo jen sníženě mobilní. Prostudujte si, prosím, kapitoly o jednotlivých stavech, případně odborné informace.

 

Vyberte si, prosím, produkt podle vaší potřeby. Pokud si nejste jisti, neváhejte nás kontaktovat. Většinu našich výrobků si také můžete po složení zálohy doma vyzkoušet. Pokud nebudete spokojeni, vrátíte jednoduše výrobek s kompletním příslušenstvím a obalem zpět. Pro bližší informace využijte kontakt: info@svetlo-lecba.cz


Po zkušenostech z poslední doby upozorňujeme na výrobky, které jsou některými firmami prodávány bez potřebných atestů, nebyly nikdy klinicky testovány. Dejte pozor na údaj o počtu luxů, který by měl být vztažen ke vzdálenosti. Pokud u výrobku není uvedena vzdálenost, vztahuje se bohužel většinou k povrchu přístroje. Ve vzdálenosti 20-30 cm od povrchu přístroje (minimální použitelná) se jedná zhruba o 1/2-1/5 udávaného výkonu!

 

Všechny naše výrobky splňují všechny potřebné atesty!

Všechny světelné boxy mají udanou léčebnou vzdálenost!

 

Řešení pro: