ostatní zboží

Krom doplňků, světelných štítků, stojanů a dalších pomůcek dodáme další zboží ze všech oblastí inzerované na www.lumie.com podle vašich požadavků.

 

VŠECHNO INZEROVANÉ ZBOŽÍ MÁME SKLADEM!

 

Výrobky světelné zdravotní techniky jsou i ideální dárek pro lidi, kteří trpí potížemi popsanými na dalších stránkách - deprese, sezónní deprese, únava, poruchy spánku a řada dalších. Kromě deprese a únavy, je další oblastí pomoc starším lidem. Simulátor svítání jako dárek umožní zlepšení cirkadiálních rytmů, které ve vyšším věku většinou bývají narušené. Přirozené světlo, zejména v ranních hodinách mohou být klíčové pro zlepšení únavy, poruchy spánku a koncentrace.

 

Pro možnosti individuálního dovozu našeho produktu, prosím, použijte také emailový kontakt. Individuální dovoz nezaručujeme, provádíme ho spíše výjimečně, z důvodu zaškolení personálu. Stejně tak můžeme nabídnout přednášku, workshop nebo jiné zaškolení personálu. Nicméně světlo léčba má velmi jednoduché používání.

 

Všechny naše výrobky jsou vybaveny českým i anglickým (většinou i v dalších jazycích) návodem. Výrobky mají certifikaci ISO9001 a ISO13485, podléhají směrnici 93/42EEC. Na požádání vám zašleme prohlášení o shodě (CE).

 

Tato sekce bude průběžně doplňována podle vašeho zájmu.